Responsive image
GościeHitt


Japoński wokalista i kompozytor. Jego muzyka to kombinacja rockowych rytmów i jazzowych ballad, której struktura w znacznym stopniu opiera się na wiodącej roli fortepianu. Artysta ogłosił wydanie w maju kolejnej płyty pod tytułem Free Sprit więc możecie spodziewać się nowych utworów :)

 
Sala Cosplay Poland 
Kairi


Cosplay'em zajmuje się aktywnie od roku 2008. Czynnie uczestniczy w większości cosplayowych wydarzeń w Polsce - czasem jako uczestnik, czasem jako juror. Prowadzi warsztaty i wykłady na temat swojego hobby w kraju i zagranicą. Dużo podróżuje. Cztery razy reprezentowała Polskę w międzynarodowych konkursach cosplay'owych: trzy razy podczas finałów Eurocosplay w Londynie oraz raz na European Cosplay Gathering w Paryżu. W Londynie udało się jej wywalczyć dwa razy drugie miejsce, a ostatnio w 2014 roku zdobyła mistrzostwo. W tym roku po raz kolejny wystąpi w polskich barwach podczas ECG (solo) i Clara Cow’s Cosplay Cup w duecie z Zelem. Nie ma ulubionego typu kostiumu, lubi eksperymentować z nowymi technikami i designami. Scena to jej żywioł. Clara Cow’s Cosplay Cup w duecie z Zelem. Nie ma ulubionego typu kostiumu, lubi eksperymentować z nowymi technikami i designami. Scena to jej żywioł. Jeśli chcecie bliżej poznać Kairi i Zela i dowiedzieć się nieco o ich doświadczeniu w scenkach grupowych przyjdźcie koniecznie na ich panel!

https://www.facebook.com/kairiincosplayland 

 

 
Shappi


Cosplayerka od 2009 roku, pasjonują ją zbroje, bronie i stroje pełne wyzwań technicznych. Uwielbia tworzenie strojów i to wykonaniu technicznemu poświęca najwięcej uwagi. Konwentowa podróżniczka po Europie i pasjonatka gier, współpracuje z ich twórcami jako cosplayer, sędzia i organizator konkursów. Od czasu do czasu zawija się w piankę EVA i udaje burrito. Wpadnij na panel o materiałach termoplastycznych, pozawijamy się razem!

https://www.facebook.com/ShappiWorkshop/ 

 

 
Zel


Zel tworzy cosplaye od 2006 roku. Reprezentował Polskę w międzynarodowych konkursach: w ECG - European Cosplay Gathering 2013 oraz EuroCosplay 2014. Obecnie przygotowuje sie do finalow Clara Cow's Cosplay Cup w Hadze. Cosplay jest dla niego pasjonującym i bardzo wymagającym hobby, a największą przyjemność sprawiają mu w nim występy sceniczne.

https://www.facebook.com/ZelCoShorse  

 
Lola


Lubi rzeźbić i tworzyć maski. Duże kostiumy nie są dla niej przeszkodą. Uczulona na gorący klej i zbyt dużą ilość futra w powietrzu. Creeture and fursuit maker. Lolę spotkacie podczas warsztatów z tworzenia głów i masek.

https://www.facebook.com/LolaCosplayHell/

 
Norge


Norge najbardziej lubi robić stroje furasów- zwierzaków, kotołaków i tym podobnych. Przykładem jest strój Rengara z League of Legends który zaprezentowała w roku 2015 podczas finałów EuroCosplay w Londynie. Lubi również szyć, z czym wiąże swoja przyszłość jako uczennica technikum odzieżowego. Jeśli chcecie lepiej poznać Norge i dowiedzieć się nieco o jej doświadczeniach związanych z EuroCospaly, przyjdźcie na jej panel!

https://www.facebook.com/AsgardianFraud/

 
Wilkołak


Znana na co dzień jako Katarzyna Kamińska, pochodzi z Warszawy i zajmuje się cosplayem od 2010 roku. Lubi włosy. A zwłaszcza perukowe. A konkretnie układać i stylizować, im bardziej przecząc przy tym prawu grawitacji, tym lepiej. Poza tym tworzy stroje o różnej tematyce i stopniu skomplikowania z serii, które kocha. Cosplay to dla niej przede wszystkim precyzyjne odwzorowanie ulubionych postaci i dobra zabawa, najchętniej w grupie przyjaciół. Zaprasza was na panel o zaawansowanej stylizacji peruk.

https://www.facebook.com/wilkosplay/

 
Rai


Cosplay jest dla niej możliwością poznania nowych technik i dodatkowego rozwoju. Największą radość sprawiają jej kostiumy bazowane na tradycyjnych ubiorach z całego świata które zmuszają do myślenia i wyszukiwania dodatkowych informacji. O wiele bardziej lubi stroje ciekawe ale proste niż te przesycone detalami a w szyciu czuje się zdecydowanie lepiej niż w robieniu zbroi. Od 2014 roku współpracuje z Vogue Travel przy organizacji obozów manga/anime oraz cosplay. Rai będziecie mogli poznać gdy opowie wam nieco o pakowaniu cosplayu w dalekie podróże oraz o Japońskich kreacjach.

https://www.facebook.com/CosplayRai/

 
Otto


Miłośnik cosplayu od 2011 roku gdy to po raz pierwszy zderzył się z cosplayem na Magnificon IX. Sporadycznie stara się realizować własne projekty jednak jak sam twierdzi „lepiej idzie obserwowanie i dopingowanie innych”. Sam woli być „marzycielem”. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak realizuje się marzenia we współczesnym świecie przyjdźcie na prezentację portalu „Cosplay Poland”.

 
Resha


Tworzy kostiumy od 6 lat, głównie z mang i anime. Uwielbia szyć tradycyjne japońskie ubrania, takie jak kimona czy hakamy. Największą frajdę sprawia jej farbowanie i malowanie tkanin oraz wyszywanie.

https://www.facebook.com/ReshaCosplayDen/

 
Ibu


Jej mocną stroną w cosplayu jest szycie, w przyszłości ma zamiar zajmować się tym zawodowo. Jej czułym punktem są stroje bogate w jak największą ilość dodatków – koronek, koralików, guziczków, aplikacji i innych tego typu wykończeniówek.

https://www.facebook.com/imaginationofibunyan/

 
Endzii


Tworzeniem kostiumów zajmuje się już 6 lat, specjalizuje się głównie w szyciu, choć tworzenie elementów zbrojowych nie schodzi przy tym na drugi plan. Najchętniej odtwarza stroje z komiksów, filmów i gier. Poza cosplayem studiuje dziennikarstwo oraz zajmuje sie pisaniem i tłumaczeniem tekstów o geekowskiej tematyce. Endzi i Ibu poznacie podczas ich wspólnego panelu o szyciu. Warto przyjść naprawdę! (Chociażby z uwagi na prezentację w Power Poincie serio…)

https://www.facebook.com/endziirawr/

 
Carmen


Zaczynała jako cosplayer, lecz szybko znalazła swoje miejsce po drugiej stronie obiektywu. Jak sama mówi : "Fotografia to dla mnie próba zapisania chwili. Fascynacja, lub może tylko zainteresowanie wyglądem kawałka rzeczywistości.” Bardzo lubi współpracować i ceni sobie każdego swojego „modela”, z większością zawiera długoletnie znajomości. Jeśli chcecie Osobiście poznać Carmen i interesują was jej umiejętności jako fotografa koniecznie przyjdźcie na jej panel!

https://www.facebook.com/CarmenSolarisGallegos/

 

Wspierają nas

Informator Konwentowy
Wakai
bestiariusz
nyanyan
mmo24
Magazyn Haru
Anime24
Polski Team Produkcji filmowych
Animecraft
http://www.konwenty-poludniowe.pl/
Animelogia
radio anime24
GeekFan
Japonia Online
radio aoi
Anime Odcinki