Responsive image
Nocleg

Nocleg na stadionie

Na nocleg dla uczestników z soboty na niedzielę zostanie oddana przestrzeń w części biurowej stadionu (wejście przez akredytację w części konferencyjnej - tak jak na konwent). Sleep będzie udostępniony od godziny 9 rano w sobotę więc będzie można od razu zostawić tam swoje śpiworki i wszystko co potrzebujecie. Prysznice będą dostępne na parterze części konferencyjnej, dokładną lokalizację wskaże Wam mapa budynku w informatorze :)

Uwaga!

Nie ma absolutnie żadnej możliwości rozkładania posłań w żadnym miejscu w części konferencyjnej Stadionu. Wszelkie rozłożone tam rzeczy będą natychmiastowo usuwane. Dotyczny to sal, korytarzy oraz wszelkich innych powierzchni w tej części.

Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo oraz odbywający się w piątek mecz Ekstraklasy na Stadionie Wrocław nie ma również możliwości przyjazdu dzień wcześniej czyli w piątek. Wejście dla uczestników będzie możliwe od soboty od godziny 9:00. 

 

Noclegi poza Stadionem

Konwentowicze mogą skorzystać z noclegu w najbliższym otoczeniu Stadionu Wrocław - w Hotelu Ibis Budget. Na hasło "Love Anime" mamy dla Was specjalne ceny: 

89 zł za pokój jedno lub dwuosobowy
15 zł śniadanie od osoby
10 zł parking dla auta osobowego

 

Nawiązaliśmy także współpracę z pensjonatem Villa Paradiso, gdzie na hasło "Love" będziecie mogli skorzystać z 5% zniżki.Obiekt mieści się 4km od Stadionu Wrocław i udostępnia gościom zarówno pokoje jak i apartamenty. Ceny zaczynają się od 50zł/osobę.

Wspierają nas

Anime Odcinki
radio anime24
mmo24
Informator Konwentowy
Magazyn Haru
Japonia Online
Polski Team Produkcji filmowych
Animelogia
radio aoi
Wakai
GeekFan
nyanyan
Anime24
http://www.konwenty-poludniowe.pl/
Animecraft
bestiariusz